VİZYON & MİSYON

VİZYON & MİSYON

Vizyon

Müşteri Memniyetini Ön Planda Tutarak, Güvenilir ve Verimli İş Yapan,Hedeflerini her geçen Gün Yükseltip Daha Geniş Kitlelere Hizmet Sunarak Hizmet verdiğimiz Sektörlerde Öncü Bir Kuruluş Olmak.

Misyon

Ali Başyazıcıoğlu Holding olarak hizmet verdiğimiz ve üretim yaptığımız iş alanlarında önemli yatırımlar yapan uluslararası ve lider bir Türk firması olarak tanınmak, tüketicilere uygun fiyatlara ulaşabilecekleri yüksek kalitede ürünler sunarken sınıfının en iyisi hizmeti sağlayıp müşteriler ile güçlü güçlü ortaklıklar kurarak, Tekstil, inşaat,Tarım,Gıda üretimi,perakende sektörleri dışında finansal potansiyeli yüksek büyüme ve kazanç vadeden işlerde yatırım yaparak, sürdürülebilir ve istikrarlı kazanç sağlarken çalışanlarımızın, toplumumuzun ve tüketicilerimizin sağlığına itibar edeceğiz.

Kurumsal sosyal sorumluluk yükümlülüklerimizi yerine getiren ve çevreye saygılı bir şirket olarak faaliyetlerimiz ve yatırımlarımız devam edecektir.

Değişen müşteri ve piyasa ihtiyaçlarına odaklanarak tüketicilere uygun fiyatlarla kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede ürünler sunarak, sınıfının en iyisi hizmeti sağlayıp müşterilerimizle güçlü ortaklıklar kurarız. Tüketicilerimizi, müşterilerimizi ve çalışanlarımızı her zaman memnunetmeyi ve onların yüzünü güldürmeyi hedefleriz. Bu amaca ulaşmak için organizasyonumuzu geliştirir, güçlendirir ve yetkilendiririz. Değerlerimizi özümsemiş çalışanlarımızla kurumsal başarıyı garantileriz.

Çalışanlarımızın, toplumumuzun ve tüketicilerimizin sağlığına itibar ederiz ve çevreye saygılı bir şirket olarak faaliyet göstererek, güven uyandırırız.Kurumsal sorumluluklarımızın bilincinde, açıklık ve dürüstlük ilkesi çerçevesinde işlerimizi yürütürüz. İnsan haklarına saygılı ve güvenli bir çalışma ortamı yaratırız.

© Copyright 2021 ALİ BAŞYAZICIOĞLU Holding tüm hakkı saklıdır.