KURUMSAL

KURUMSAL PROFİL

1953 yılında Kayseri'de temelleri atılan ve Kayseri sınırlarını aşarak Türkiye'nin çoğu bölgesine uzanan Gıda, Tekstil, İnşaat, Turizm, Perakende, ve Tarım'a kadar bir çok alanlardaki faaliyetlerini sektör lideri olarak sürdürüyor.

Kurulduğu günden bu güne entegre üretim anlayışı ve yatırım odaklı yaklaşımı ile hizmet verdiği sektörlere katma değer yaratan Ali Başyazıcıoğlu Holding Türkiye'nin önemli firmaları arasında yer almaktadır. Holding 1500 çalışanı, yurt geneline yayılmış bayileri, şirketleri ve yatırımları ile bölgesel, sürdürülebilir kalkınma politikası ile Türkiye ekonomisine ivme kazandırmaya devam ediyor.

60 yıldır faaliyet alanlarına yenilerini ekleyerek çalışmalarını sürdüren holding Türkiye'nin her noktasına ulaşan markalarının yanısıra Yurtdışına ihracatı ile Uluslar arası platformlarda Türkiye'yi en iyi şekilde temsil ediyor.

Stratejik yönetim anlayışı çerçevesinde her yıl cirosunun önemli bir kısmını Araştırma Geliştirme faaliyetlerine ayıran Holding, yenilikçi yaklaşımı ile hizmet verdiği her sektörün standartlarını yükselterek yönünü belirlemeye devam ediyor.

Ali Başyazıcıoğlu Holding açıklık ve şeffaflık ilkesinden ödün vermeyerek, yatırım stratejisi doğrultusunda topluma ve sektöre katma değer yaratarak büyümeye devam ediyor.

© Copyright 2021 ALİ BAŞYAZICIOĞLU Holding tüm hakkı saklıdır.